İşte Böyle… yada öyle böyle.. yada şöyle böyle … yada so so be
Bir martı olsam açsam kanatlarımı kanatlarımın aralarından rüzgar sızsa her rüzgarda hayata yeniden doğarak hayrkırsam insanlığa İşte Böyle… nedendir insanlık umursamaz bana neci ?? nedendir yaşam savaşarak ta kazanılmıyor savaşmadanda… insanlık seni sevsin diye sen sen olmaktan vazgeçermisin ?? vazgecme kendinden… hep bildiğin gibi ol adı ben olsun savaşın hayat olsun insanlar olmasın … kimseye kendini sevdirmek zorunda değilsin bu hayat yalnızca kendin için ve bu hayat nefes alırken hissetmek için … hayata isyan etmekse… kimilerine göre değil mesela bana ne’ciler hep bana ne derlerler ya işte bencillik en büyük bencillik bu sanıyorum… diyorsunuz ki nediyor bu hatta kimileri diyorki ne içtiysen bana ondan ver .. kimileride derki ulan kanatları nerde :))) bu bir yanlısama aslında ben yoğuuum yoğğ …. çok severim yoklukla varlık arasında olanları cennetle cehennem arasında gibi sanki arafta gibi …
diyordum ya bir martı olsam kimi bezginler ne martısı otur oturduğun yerde demezmi _?? der pek çok insan der hatta ne arafı burası dünya diyen bile olur.. ben yokluğumun arafındayım bilen olurmu ??
ama ben diyorum ben bir martı olsam uçsuz bucaksız denizlerde konacak yer bulamasam … bu nasıl bir düş böyle demezmisin ??kabus olmasın ??? benjamin sen sus cevat konuşsunn :))…
cevat konuşur benjamin ne cıvık adamsın martı olup ne yapacaksın ?? gir bavulunun içine kur saatini uyu
benjamin derki cevata cıvık olmasamda ne yapsam ?? evet söyleyin bana ne yapsam sevsem mi insanlığı severmi acep beni ??
benjamin sen sus cevat konuşsunnn….

About Kolay Yemek Tarifleri 1128 Articles
Kolay yemek tarifleri 2011 yılından beri denediği ve beğendiği yemek tariflerini, www.seviminaskanasi.com da yayınlamaktadır, Lütfen kaynak göstererek dahi bir başka web sitesinde yayınlamak istediğinizde izin alınız.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*