Günün Menüsü 05.10

Bu günde ne pişirsem :) dediğinizi duyar gibiyim..
gunun menüsü
günün menüsü 05.10

Merhaba ; Dünün menüsü biraz yoğun bir gün geçirdiğimden dolayı kaldı ama siz eminim ki Kolay yemek tariflerinden bir şeyler bakıp yapmışsınızdır. Günün menülerine topluca BURADAN ulaşabilirsiniz.

Bu gün ne yemek yapsam , bu gün ne pişirsem diye düşünmek her gün kolay olmuyor hatta yemeği yapmak dan daha zor bir iş halini bile alabiliyor, işte sırf bu nedenle başlattığım Günün menüsü‘nü umarım severek takip ediyorsunuzdur.

Gelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz.

erişteli mercimek yemeği
erişteli yeşil mercimek çorbası
semiz otu
semizotu salatası tarifi

 

lazanya yemeği
lazanya nasıl yapılır?
kızarmış muz tatlısı tarifi
Kızarmış Muz Tatlısı

Afiyet olsun,
Ailecek huzur içinde yenilen yemekler hep çok güzeldir bir ekmek bir soğan olsa da masada yanı başında duran ailenin kıymeti güzeldir..
SponsorlarAbout Kolay Yemek Tarifleri 1117 Articles
Okulda edindiğim mutfak tecrübelerimi ayrıca öğrendiğim mesleki bilgimi de yer yer kelimelerimle anlatırken annemin’de tariflerini ayrıca püf noktalarını da zaman zaman paylaşmayı hedefliyorum. Sizler için yer yer beğendiğim tarifleri, Tatar mutfağını ayrıca ara sıra deneyerek bulduğum beğendiğim çalışmalarımı paylaşmayı da hedefliyorum , ayrıca zaman zaman bam telime dokunan veya hoşlandığım her şeyden biraz olacaktır, ben kendimi susturmayı başaramıyorum.Sevgilerimle, Berna

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Günün Menüsü 12.10 – Kolay Yemek Tarifleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*