Günün Menüsü 14.10
bu gün ne pişirsem
bu gün ne yemek yapsam

Güzel bir Cuma gününe merhaba ;

Artık havalar kendini hissettirir bir şekilde soğumaya başladı, evet kışın yüzünü sonbahardan solumak bu olsa gerek yaz bitti her yıl gibi bu yılda çabucak geçti, evet bu yıl benim için biraz çabuk geçti kızımın birinci sınıfı geride bırakması onun bu kadar hızla büyüdüğünü görmek 🙂 ne çabuk geçti bu yıl önümüzde ki yıllarda geçecek Rabbimden en çok sağlık ve esenlik diliyorum gerisi kısmette varsa yaşanır en çok sağlığa mutluluk eşlik etsin yeter.

Dün her telden bir menü vermiştim BURADAN ulaşabilirsiniz, bu günse artık kış geldi demek istiyorum menümde kışa rüzgar olacak nefis tatlar var 🙂 günün menülerine BURADAN ulaşabilirsiniz, bu gün ne pişirsem derseniz işte nefis menüm ile sizlerleyim. Fotoğrafların üzerine tıklayarak ilgili tarife gidebilirsiniz.

Gelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz.

Bu arada yarın Cumartesi ; Kahvaltılar için tariflere BURADAN ulaşabilirsiniz

Şimdiden sizlere afiyetler olsun 🙂 beni takip etmeyi unutmayın anacım..

 

Sponsorlarmercimek çorbası
sarı mercimek çorbası
karabuğday tarifleri
karabuğday salatası tarifi
karnabahar tarifi
karnabahar tarifi
top kek tarifi
top kek tarifi
About Kolay Yemek Tarifleri 1117 Articles
Okulda edindiğim mutfak tecrübelerimi ayrıca öğrendiğim mesleki bilgimi de yer yer kelimelerimle anlatırken annemin’de tariflerini ayrıca püf noktalarını da zaman zaman paylaşmayı hedefliyorum. Sizler için yer yer beğendiğim tarifleri, Tatar mutfağını ayrıca ara sıra deneyerek bulduğum beğendiğim çalışmalarımı paylaşmayı da hedefliyorum , ayrıca zaman zaman bam telime dokunan veya hoşlandığım her şeyden biraz olacaktır, ben kendimi susturmayı başaramıyorum.Sevgilerimle, Berna

2 Comments on Günün Menüsü 14.10

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*