Günün Menüsü 05.01
ne yemek yapsam
bugün ne pişirsem 05.02

Dünün menüsüne BURADAN ulaşabilirsiniz, Kolay yemek tarifleri gün gün öneri menüler vermeye özen gösteriyor. Günün menülerine topluca BURADAN ulaşabilirsiniz.

 Bu gün ne yemek yapsam , bu gün ne pişirsem diye düşünmek her gün kolay olmuyor hatta yemeği yapmak dan daha zor bir iş halini bile alabiliyor, işte sırf bu nedenle başlattığım Günün menüsü‘nü umarım severek takip ediyorsunuzdur.

Gelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz. Her gün düzenli olarak günün öneri menüsünü vermeye çabalıyorum ama bazen  zamansızlık yoğun bir gün gibi sebepler ile aksattığım oluyor bunun için lütfen kusuruma bakmayın, lütfen en taze menüler için kolay yemek tariflerini sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın,

en taze yemek tariflerine en güzel menülere ilk siz ulaşın. Tariflere fotoğrafların üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gelelim bu günün öneri tariflerine, Bu günün yemek tariflerini umarım seversiniz. Bu gün gün tadında bir menü ile berberiz:)

ekşili köfte
ekşili köfte tarifi
patatesli havuçlu salata tarifi
çıtır börek tarifi
vişneli browni

Sponsorlar


  • Sade Açama Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
  • Ayva Tatlısı Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
  • Limonlu kek tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
  • Mayalı Kolay Pastane Poğaçası Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
  • Kolay Poğaça Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
  • Hazır Yufkadan Börek Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
About Kolay Yemek Tarifleri 1117 Articles
Okulda edindiğim mutfak tecrübelerimi ayrıca öğrendiğim mesleki bilgimi de yer yer kelimelerimle anlatırken annemin’de tariflerini ayrıca püf noktalarını da zaman zaman paylaşmayı hedefliyorum. Sizler için yer yer beğendiğim tarifleri, Tatar mutfağını ayrıca ara sıra deneyerek bulduğum beğendiğim çalışmalarımı paylaşmayı da hedefliyorum , ayrıca zaman zaman bam telime dokunan veya hoşlandığım her şeyden biraz olacaktır, ben kendimi susturmayı başaramıyorum.Sevgilerimle, Berna

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. Günün Menüsü 12.01 – Kolay Yemek Tarifleri

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*