Ana içeriğe atla

İftara Yemek Tarifleri - İftar Menuleri

Ne Yemek Yapsam?
İftar Tarifleri
Menüler
ne-yemek-yapsam
İftar Menüsü
Merhaba Hayırlı Ramazanlar;
Ramazanın 6. günü geldi ,
Ramazanın birleştirici gücü büyük ailelerimizi sevdiklerimizi bir araya toplayan iftar vakti için hazırladığımız yemeklerimize büyük özen gösteriyoruz, bu güzel sofralarda umut neşe ve birlik ve beraberlik içinde oruçlarımızı açıp şükrediyoruz bize verdiği güzellikler için.
Bu güzel sofralara ne yapacağım , bu gün ne pişirsem derdinden kurtarmak amacıyla , çorba , salata , garnitür, meze ana yemek ve tatlı için hazırladığım menü tarifi ile sizlere fikir vermek için her gün, bu gün ne pişirsem adlı yazı dizimi umarım takip ediyorsunuzdur. Gelelim Bu günkü iftar menüsüne ,
  • Yoğurt Çorbası Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Yoğurt Çorbası
  • Cevizli Havuç Tarator Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz.
Havuç Tarator
  • Semizotu Salatası Pirpirim Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Pirpirim Salatası
  • Tavuk Dolması Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz.
Tavuk Dolması
  • Magnolia Pudding Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Magnolia Çilek
Afiyet Olsun
Allah Kabul Etsin
İftar Yemekler 
Ramazan İçin İftar Yemekleri
İftara Tarifler

Yorumlar

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,