Ana içeriğe atla

Affetmek

Affetmek
Alternatif Tıp
Nöral Tedavi 


   Mutlu olmanın pek çok yolu vardır belki ama gerçek mutluluk için önce beynimizi resetlemeli geçmişe bir sünger çekmeli bizi üzen bizi mutsuz eden geçmiş kırıntıları kalmamalı ruhumuzdan aslıda hastalıkların başı ... en başıdır geçmişin sıkıntıları birikmeleri, ben bu gün bunu öğrendim, nasıl mı ?

Rahatsızlığım için artık bir çıkar bulamayınca alternatif tıpa yöneldim ve sadece iki seans da en güçlü ilaçların bile yapamadığı inanılmaz değişiklikler gördüm, bunda sevgili doktorum Narin Çakar'ın enerjisinin rolü ve yaklaşımı o kadar etkili ki inanamazsınız...

Tedavilerin yanı sıra ne öğrendim biliyor musunuz, affetmeyi kendinizi geçmişinizi sizi üzenleri sizi mutsuz edenleri affetmeyi, ve ne öğreniyorsunuz biliyor musunuz sizin iyiliğinizi düşünen sizi seven insanların size enerji verdiğini, bizi mükemmel yapan aslında ne birikim ne de bilgi olduğunu bizi mükemmel yapanın kendimiz olduğunu, yakınlarımız olduğunu.. kendimize duyduğumuz inanç ve öz saygı, ve yakınlarımızın bize duyduğu güven bizi mükemmel yapıyor..

Eğer bir rahatsızlığınız varsa size uzun süredir bir sıkıntı veren ister sırt ağrısı ister bel fıtığı yada benim gibi Romatoit Artrit , tedaviye nereden başlayın biliyor musunuz, geçmişinizi affetmekten başarısızlıklarınızı affetmekten, sizi üzenleri sizi anlamayanları affetmekten başlayın iyileşmeye , moral kadar güçlü bir başka motivasyon aracı daha yok emin olun,
*sizi üzenler geçmişinizden çıkarın, affedin onları geçmişte kalsınlar,
*sizi çok sevenlerle bu gününüzü ve  geleceğinizi paylaşın iyileşmeye ruhunuzun derinliklerinden başlayın, güneş gibi doğsun hayat.. anlatmayın kimseye kendinizi , anlayacaklar zaten gülümsemelerle dolu umutlu sizi.... o zaman ne kastettiğimi neler hissettiğimi çok daha iyi anlayacaksınız, iyileşeceğim , iyileşeceksiniz.. affederek affedilerek anlayarak anlaşılarak.. mutlulukla..

Sevgiyle ve sağlıkla kalın..
Biorezonans 
Akapunktur
Nöral terapi

Yorumlar

 1. İnşallah. Çok iyi olmuş. Sevindim..

  YanıtlayınSil
 2. çok güzell çok keşke herkes okusa örnek alsa bu yazınızı

  YanıtlayınSil
 3. Enteresan bir yazı sevdim. Güzellik ler sizinle olsun.

  YanıtlayınSil
 4. Affedip affetmemek biraz da yaşanılan olayın büyüklüğü ile ilgili. O yüzden benim asla affedemeyeceğim insanlar var:)
  Çok geçmiş olsun bu arada.
  Sevgiler

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Canım aslında affetmek kendimiz için affetmek çünkü bazen affedemediklerimiz bizi hasta ediyor :( .. affedip yaşaşnanları geride bırakmak üzen olayların sizdeki etkilerini hafifletmek içindir.. sevgiler

   Sil

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,