Ana içeriğe atla

Consept By Olga Ozen

El Yapımı Çanta Aksesuar
Çanta Modelleri
Plaj Çantası
  • BAYKUŞ ÇANTA
Baykuş Çanta
85 TL

Merhaba ;
Arkadaşımın el yapımı emek işi süper ürünleri var çok beğeniliyor bende bir kaç örnek paylaşmak istedim, el yapımı çantalar, çocuk faaliyet önlükleri ve daha pek çok şey ayrıca kişiye özel tasarımlar..
Ayrıca daha çok ürün için FACEBOOK sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca şu anda düzenlediğimiz çekilişe BURADAN katılabilirsiniz aşağıdaki ürünleri ve daha bir çok ürüne http://www.superaldim.com/CONSEPT-by-OLGAOZEN,LA_236-2.html#labels=236-2  ulaşarak satın alabilirsiniz

** Olga Özen Özel dizayn aksesuarlar. Kişiye özel siparişler
Ev aksesuarları telefon; 0532 238 1 238
  • RENGARENK SIRT ÇANTA
rengarenk sırt çantası
45 TL
  • PLAJ ÇANTASI
Plaj Çantası
90 TL
  • Bandana ve Çanta Takım
bandana ve çanta
110 TL
  • Kuşlu Çanta Sadece Çanta
Kuşlu Şık Çanta
85 TL
  • Summer Plaj Çantası
Summer Sırt Çantası
90 TL
  • Çocuklar İçin Bandana Ve Şapka
Çocuk Çantası Kids clup çanta
39 TL
Kişiye Özel Sipariş
Çantalar
Mutfak Önlükleri
Her Türlü Şekilde Kumaşa Yazı 

Yorumlar

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,