Ana içeriğe atla

Komodor Meze Evi

Komodor
Komodor Bodrum
Komodor Bodrum Omurça

Her zaman ki gibi tarif vermek yerine müthiş lezzetleriyle bizim gönlümüze taht kurmuş bir meze evinden söz etmek istiyorum size ..
Çok sık bir yerlere yemeğe gidemesek de bizim bodrumda kızımla beraber en rahat ettiğimiz ve en sık gittiğimiz yerlerden biri müthiş lezzetleriyle de çabası. Bodruma geldiğinizde mutlaka gitmelisiniz gittiğinizde de favorim olan köpoğlunu vede kalamar tavayı da seçeneklerinize eklemelisiniz..

Komodor Meze Evi ismi, 34 senelik denizci olan Ahmet Kunduz'un "komodor" lakabından alınmıştır. Bodrum yöresi ve denizci usulüne uygun olarak yapılan değişik lezzetleri tadabileceğiniz en doğru adres "Komodor Meze Evi"dir.

Komodor da en taze ve lezzetli balıkları tadacağınız kefilim, Genel müdürü Manolya komutanın samimi gülümsemesiyle sizleri karşılıyor ve aileden biri oluyorsunuz bir anda :) anlıyorsunuz ki bir hanımın eli değmiş bu güzel mekana... sadece lezzeti değil aynı zamanda şıklığın rahatlıkla buluştuğu bu şirin meze evinde çocuğunuzla da çok rahat edeceksiniz... Çocuklara yapılan oyuncak servisi de çabası ve kızımın balığı çok severek yediği bu şirin meze evini başka bir ilde daha bulamayacağımı düşünerek burada kaldığımız süre boyunca gitmekten asla vazgeçmeyeceğimize eminim.

Gidip sizde kendinize müthiş bir ziyafet çekmek isterseniz Pazar günleri ve Ramazan dışında açık vede mutlaka rezervasyon ile gitmeniz gerekiyor.. çünkü yer bulmakta zorlanabilirsiniz

Komodor telefonu;  0 252 313 75 55 
Saatleri 18.30 - 01.30 (pazar hariç her gün açık)Yorumlar

  1. Sitene baktım cok güzel benimde bir blogum var blogculara yardım etmek amaclı ziyarete edersen sevinirim. www.blog-alemi.blogspot.com

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,