Ana içeriğe atla

Yilbasi Tarifleri

Yılbaşına Yemek Tarifleri
Yılbaşı Sofrasına Tarifler
Yılbaşı Akşamına Yemekler
yilbasi_sofrasi
Yılbaşı Akşamına Yemek Tarifleri
Merhaba ;
Bir yıl daha geçiyor ömrümüzden bir yılın daha takvimini koparıyoruz ömrümüzden ; 2014 geçiverdi aniden her geçen yıl gibi tatlı acı sevinçli buruk anlarımız oldu; kısacası bir an gibi geçiverdi 2014 de , 2014 yılına veda edip 2015'e merhaba diyeceğimiz 31 Aralık 2014 tarihin de evinde geçirecek olanlara veya evinde akşam yemeği ziyafeti çekecek olanlara yılbaşı akşamına nefis tarifler, tarif önerileri paylaşmaktan memnunum, Eğer hala ne pişireceğinize karar vermediyseniz size nefis seçenekler sunuyorum mutlaka bir göz gezdirin , seveceğinizi düşünüyorum.
  • Yılbaşı akşamına Öneri Tarifler BURADAN ulaşabilirsiniz
yılbaşı akşamına tarifler
Yılbaşı Sofrasına Yemek Tarifleri
  • Yılbaşı Sofralarına Tavuk Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
tavuklu tarifler
Yeni Yıl Sofrasına Tarifler
  • Yılbaşı Yemekleri Yanına Garnitür Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
Yılbaşı Ana yemeği Yanına Garnitür Tarifleri
  • Yılbaşı Akşamına Meze Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
Yılbaşı Akşamına Meze Tarifleri
  • Yılbaşı Sofralarına Pratik Tatlı Tariflerine BURADAN ulaşabilirsiniz
Yılbaşı Akşamına Kolay Tatlı Tarifleri
Fırında Somon Tarifi 
Bir yıl daha geçerken, hepinize sağlık dolu huzurlu ve keyifli bir 2015 diliyorum her şey gönlünüzce olsun, en çokta bol bol sağlık ve afiyet diliyorum.. Bir sonraki Yıl Görüşmek dileğiyle , sevgiler saygılar..

Yılbaşı Sofrasına Tarifler
Yenil Yıl Yemekleri
Yeni Yıl Sofrasına Tarifler
Lezzetli Davet Yemekleri

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Kumkuat Reçeli - Kamkat Receli - Kumkat -

Kumkuat Reçeli Nasıl Yapılır ? Kamkat Reçeli Tarifi Kumquat Reçeli Kumquat Reçeli Merhaba ; Bu güzel reçeli geçen hafta tanıştığım Bodrum'da Turgut reiste yaşan blogger olan Oya abla 'nın hediyesi Oya abla o kadar sıcak ve samimi biri ki anlatamam; ayrıca o kadar güzel pastalar yapıyor inanamazsınız hatta bir kaç pasta resmini de paylaşmadan geçmek istemiyorum, eğer Bodrum 'daysanız ve özel bir gün için pastaya ihtiyacınız varsa mutlaka onunla iletişime geçin o güzel pastaları tatma imkanını bulup görsel bir şölen yaşayacağınıza eminim

Tencerede Hamsi Bugulama Tarifi - Hamsi Bugulama

Hamsi Buğulama Tarifi Tencerede Hamsi Buğulama Nasıl Yapılır? Hamsi Buğulama Hamsi Buğulama tarifi Merhaba; Kışın kralı başımızın tacı hamsi havaların soğumasıyla beraber tatlanıyor, hele bir de kulağına kar suyu kaçtı mı tadına doyum olmaz , bende kayın validemin bu tarifini denedim , ama biraz ekleme yaptım sonuç yine onun ellerinden çıkan hamsi kadar olmasa da nefisti , tava dışında yani kızartma yapmadan birde böyle denemeli ki besin değerleri düşmeden tüketmek gerek hamsiyi mutlaka deneyin derim,