Ana içeriğe atla

Güneş Sonrası Leke Önleyici Tonik

Leke Önleyici Doğal Tonik
Ev yapımı Doğal Ürünler
Güneş lekelerini Önleyici Tonik 
Güneş Lekeleri Nasıl Önlenir ? 
Doktorum Programı
Yazın gelmesiyle beraber , güneşin keyfini çıkarmak istediğimiz tarihlerde yakınlaştı, özellikle sahil bölgesinde yaşayan benim gibi bir ayağı denizde olanların, güneş lekeleriyle başı derttedir , hem beyaz tenli olmanın negatif yönlerinden biride sanıyorum güneş lekeleri, bazen keşke esmer olsaydım diyorum , güneş beni çok çabuk etkiliyor. benim gibi güneş lekelerinden kurtulmak isteyenlere hem serinletici hemde harika bir tonik tarifi vereceğim, evimizdeki malzemelerden yapabileceğimiz doktorum programı konuğu Kimya Mühendisi ve Güzellik Uzmanı Şems Arslanın paylaştığı harika bir tonik.
Bronzlaştırıcı Doğal Güneş Yağı Tarifi İçin Tıklayın
 • Güneş Yanıklarına Ev Yapımı Sakinleştirici Tarife BURADAN ulaşabilirsiniz
 • Güneş Sonrası Leke Önleyici Tonik Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
 • Ev Yapımı Çamaşır Deterjanı Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
 • Cildi Canlandıran Doğal Maske Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
 • Ağız Kokusuna Ev Yapımı Gargara Tarifine BURADAN ulaşabilirsiniz
Güneş Lekesi Önleyici Tonik İçin Gerekli Malzemeler ;
 • 10 adet çay kaşığında badem yağı veya pamuk yağı
 • 6 çay kaşığı limon suyu 
 • 3 çay kaşığı bal
Güneş Sonrası Leke Önleyici Tonik Tarifi ;
 • Tahta bir kaseye  , badem yağını veya pamuk yağını çay kaşığıyla ölçerek koyalım 
 • Limonu sıkıp 6 çay kaşığı ekleyelim , en son 3 çay kaşığı balı ekleyelim 
 • karıştıralım , hiç beklemeden sprey şişesine doldurup , 
Güneş Lekesi Önleyici Tonik Faydaları ;
 • Hem güneş lekesini önleyici hemde olan lekeleri tedavi etme amacıyla kullanabilirsiniz ,
 • Güneş sonrası uygulanacak ve deride yanma sonrası kabuklanma olmayacak , ayrıca yandığınız da da serinletici özelliğiyle cilt sakinleştirici özelliğinden de faydalanabilirsiniz
Doktorum programı

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,