Ana içeriğe atla

Taga !!!! Türkiyede üretilecek!!!

taga bike

Tagayı Ne zamandır arıyorum biliyorsunuz... Facebook sayfamı takip edenler bilirler Türkiye de yok diyordum bulamıyorum arıyorum ulaşamıyorum diye !!!  bir arkadaşım bana Antalya da Çok ilginç farklı bir bisikletçi açıldığını aradığımı orada bulabileceğim konusunda beni yönlendirdi.
Biliyorsunuz Evim ve ailem orada yani bir ayağım orada zaman buldukça gidip geliyoruz :)
Google da bir arama yaptım ve kolaylıkla ulaştım :) Meğer bu güzel mağaza Hollanda da yaşayan bisiklet üretimi yapan bir Türk'müş, çok gururlandım !!!
ve aldığım bilgi doğrultusunda kısa zamanda üretimi yapılacakmış şimdi Türk yapımı Taga ları bekliyoruz!!! hem ekonomik hemde tatmin edici bir bisiklet olması dileğiyle :)
bana telefonda içtenlikle yardımcı olan mağaza sorumlusu bayana çok teşekkür ediyorum,
Mağazanın internet sayfası için
TAGA BENİM OLACAK BİNİCİYİM ÜSTÜNE VURU-CAM KIRBACI VURU-CAM KIRBACI:)))) sezerciğin bir filminde bir eşşek için tombiş bir çocuğun söylediği bu diyoloğu çok sevmiştim o yüzden ne zaman çok istediğim bir şey olsa hep bu cümleyi uygularım istediğim şeye ... şimdiden keyifli gezintiler diliyorummm...
Buda küçük bir bilgilendirme videosu
 Taga Bike

Yorumlar

 1. Çok güzelmiş, ben kullanamam artık çocuklar büyüdü, belki torunlara ,ama aklımızda olsun.Belki bebeklilere tavsiye ederim.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

  YanıtlayınSil
 2. Çok güzelmiş, ben kullanamam artık çocuklar büyüdü, belki torunlara ,ama aklımızda olsun.Belki bebeklilere tavsiye ederim.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

  YanıtlayınSil
 3. Heyecanla bekliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 4. sahibi ile tanıstım.. cok iyi biri. cılgın.. deli dolu.. basarılar..

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Kumkuat Reçeli - Kamkat Receli - Kumkat -

Kumkuat Reçeli Nasıl Yapılır ? Kamkat Reçeli Tarifi Kumquat Reçeli Kumquat Reçeli Merhaba ; Bu güzel reçeli geçen hafta tanıştığım Bodrum'da Turgut reiste yaşan blogger olan Oya abla 'nın hediyesi Oya abla o kadar sıcak ve samimi biri ki anlatamam; ayrıca o kadar güzel pastalar yapıyor inanamazsınız hatta bir kaç pasta resmini de paylaşmadan geçmek istemiyorum, eğer Bodrum 'daysanız ve özel bir gün için pastaya ihtiyacınız varsa mutlaka onunla iletişime geçin o güzel pastaları tatma imkanını bulup görsel bir şölen yaşayacağınıza eminim

Tencerede Hamsi Bugulama Tarifi - Hamsi Bugulama

Hamsi Buğulama Tarifi Tencerede Hamsi Buğulama Nasıl Yapılır? Hamsi Buğulama Hamsi Buğulama tarifi Merhaba; Kışın kralı başımızın tacı hamsi havaların soğumasıyla beraber tatlanıyor, hele bir de kulağına kar suyu kaçtı mı tadına doyum olmaz , bende kayın validemin bu tarifini denedim , ama biraz ekleme yaptım sonuç yine onun ellerinden çıkan hamsi kadar olmasa da nefisti , tava dışında yani kızartma yapmadan birde böyle denemeli ki besin değerleri düşmeden tüketmek gerek hamsiyi mutlaka deneyin derim,