Ana içeriğe atla

Taga !!!! Türkiyede üretilecek!!!

taga bike

Tagayı Ne zamandır arıyorum biliyorsunuz... Facebook sayfamı takip edenler bilirler Türkiye de yok diyordum bulamıyorum arıyorum ulaşamıyorum diye !!!  bir arkadaşım bana Antalya da Çok ilginç farklı bir bisikletçi açıldığını aradığımı orada bulabileceğim konusunda beni yönlendirdi.
Biliyorsunuz Evim ve ailem orada yani bir ayağım orada zaman buldukça gidip geliyoruz :)
Google da bir arama yaptım ve kolaylıkla ulaştım :) Meğer bu güzel mağaza Hollanda da yaşayan bisiklet üretimi yapan bir Türk'müş, çok gururlandım !!!
ve aldığım bilgi doğrultusunda kısa zamanda üretimi yapılacakmış şimdi Türk yapımı Taga ları bekliyoruz!!! hem ekonomik hemde tatmin edici bir bisiklet olması dileğiyle :)
bana telefonda içtenlikle yardımcı olan mağaza sorumlusu bayana çok teşekkür ediyorum,
Mağazanın internet sayfası için
TAGA BENİM OLACAK BİNİCİYİM ÜSTÜNE VURU-CAM KIRBACI VURU-CAM KIRBACI:)))) sezerciğin bir filminde bir eşşek için tombiş bir çocuğun söylediği bu diyoloğu çok sevmiştim o yüzden ne zaman çok istediğim bir şey olsa hep bu cümleyi uygularım istediğim şeye ... şimdiden keyifli gezintiler diliyorummm...
Buda küçük bir bilgilendirme videosu
 Taga Bike

Yorumlar

 1. Çok güzelmiş, ben kullanamam artık çocuklar büyüdü, belki torunlara ,ama aklımızda olsun.Belki bebeklilere tavsiye ederim.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

  YanıtlayınSil
 2. Çok güzelmiş, ben kullanamam artık çocuklar büyüdü, belki torunlara ,ama aklımızda olsun.Belki bebeklilere tavsiye ederim.Çok güzel bir paylaşım olmuş.

  YanıtlayınSil
 3. Heyecanla bekliyoruz. Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 4. sahibi ile tanıstım.. cok iyi biri. cılgın.. deli dolu.. basarılar..

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

ADSIZ SEÇİLEN YORUMLARDA İSİM BELİRTMENİZİ RİCA EDERİM.
Yorumlarınızla yazılarıma renk verdiğiniz için teşekkür ederim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Magnolia Seftali-Magnolia Puding

Şeftalili Magnolia Tarifi 
Magnolia Pudding
Magnolia Şeftali
Merhaba ;
Magnolia Pudding'in müptelası olduk diyebilirim hani şu cookshop'da satılan magnolia var ya işte ben onu evde yapıyorum,
bizim evde çok seviliyor bu sefer komşum rica etti bende Magnolia puddingi şeftali ile yaptım,

Nobu Restaurants Türkiye Bodrum

Nobu Türkiye
Nobu Bodrum Palmarina
Nobu Japon Restaurant
Merhaba ;
Nefis bir Pazar günü diliyorum..

Yazımın başlığından da anlayacağınız gibi bu gün yemek tarifi vermek yerine bir restaurant zincirinin nacizhane tanıtımını yapacağım ;

Nobu japon mutfağı alanında hizmet veriyor, haliyle Türkiye'ye çok uzak olan Japonya yaklaşık 8528 km uzaklığında, bunca uzaklığa rağmen hem Türkiye de hemde dünyada çok rağbet gören nobu ya bende eşim ve kızım ile beraber Cumartesi akşamı yemeği için gittim.

İTALYAN USULÜ PİZZA/İNSTANT MAYA İLE EKŞİ MAYALI HAMUR YAPIMI Nefis E Ye...