Ana içeriğe atla

En Cok Tiklanan Tarifler

En Çok Tıklanan Tarifler
Hürriyet Yazar Kafe Hit Tarifler
En Meşhur Tarifler
en popüler tariflerim 
Merhaba ; Güzel Salıdan Şirin selamlar,
Kolay Yemek Tarifleri Bloğum ; yaklaşık 1.5 yıldır Hürriyet Yazar kafe üyesi olup , sayelerinde siz değerli okuyucularıma kavuştum, bloğumun sesi nefesi oldular , her problemde anında yardımcı oldular , bu kadar güzel sistem ile, kendi çaplarında kendi hamurlarında kavrulan biz bloggerlerın büyüyen, yükselen çığ olan sesi oldular, sayelerinde daha saygın bir blog olup , bloğumu nasıl duyuracağımı nasıl daha düzgün post yazabileceğimi kısacası blogculuğu öğrendim , Başta Hilal hanım olmak üzere tüm Bumerang ve yazar kafe çalışanlarına kısacası Hürriyet Dünyasına TEŞEKKÜR ediyorum, iyi ki varsınız.
Bu günde sevgili okuyucularımın yazar kafede en çok hangi tariflerimi tıkladığı, Kolay Yemek Tariflerini en çok hangi ayrıntılı bilgilerle tanıdığını bir kez daha toplu şekilde sizinle paylaşarak geçmişe bir yolculuk yapalım mı ? işte Aralık 2011 den bu yana yazar kafede en çok tık alan tariflerim.
En Güzel Kahvaltılık Tarifler 
Lor Peynirli Minik Poğaçalar
  • Evde Kıymalı Pide Hamuru ve içi nasıl hazırlanır Tıklayın
Ev Yapımı Pide Tarifi
  • İştah Kapatan Metabolizmayı Hızlandıran Çay Tarifi TIKLAYIN
İştah Kapatan Çay Tarifi
  • Sıvı Yağ İle Nefis Un Helvası Tarifi TIKLAYIN 
SIVI YAĞLI UN HELVASI
  • Hazır Yufkadan Büzgülü Börek Nasıl Yapılır Tıklayın
Pileli Börek Tarifi
  • Sodalı Karnabahar Kızartması Tarifi İçin Tıklayın 
Lezzetli Karnabahar Kızartması
cevizli Kurabiye Nasıl Yapılır ?
  • İştah Kapatan Zayıflata Bikini Çorbası Tarifi Tıklayın
Bikini Çorbası Tarifi
şipşak tavuk tarifi
Şerbetli Gül Tatlısı Tarifi
Sokak Simidi Tarifi
Hazır Yufka Börekleri
  • Hazır Yufkadan Yalancı Su Böreği Tarifi Tıklayın
Yalancı Su Böreği Tarifi
  • Fırında Patates Nasıl Kızartılır Fırın Patates Tarifi Tıklayın
Fırında Patates
Ve ilk 10 tarifi umarım yazar kafe okuyıcuları gibi sizlerde beğenirsiniz
Beni Takip etmeye devam edin 

Sevimin Aşkanasını Facebooktan Takip etmek İçin Tıklayın 
Twitterdan Takip etmek İçin Tıklayın 
Google Plusetan Takip etmek İçin Tıklayın 

En Çok Tıklanan Popüler Tarifleri
Sevimin Aşkanasından en çok tıklananlar
En Popüler Tarifler

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Pırasalı Börek Tarifi

Pırasalı Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Gül Böreği Tarifi Pırasalı Hazır Yufka Böreği Tarifi  Hazır Yufkadan Pırasalı Börek Tarifi Merhaba ; Fark ettim de ben bayağıdır börek yapmıyormuşum, bu sene en çok tıklanan tariflerim arasında yer alan hazır yufkalı böreklerim   neticesinde anlıyorum ki biz Türkler Börek tariflerini çok seviyoruz :) Evlerimizde Böreksiz olmaz hele ki hazır yufka ile yapılan kolaycacık börekler sık sık yapılmalı yanına çay demleyerek miss gibi içilmeli , Neler vardı börek tariflerinde bir hatırlatayım ne dersiniz ?

Hazır Yufkadan Çıtır Börek Tarifi

Hazır Yufka İle Börek Hazır Yufkada Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Hazır Yufkadan Çıtır Börek Çıtır Börek Nasıl Yapılır ? Çıtır Börek Tarifi Bu tarifi değilde aslında başka bir tarif verecektim fakat bu tarifim o kadar güzel oldu ki bekleyemedim, beni takip edenler kızımın yemek seçme konusunda ne kadar mızmız ve aksi olduğunu bilir , Bu böreği kızım bile yedi o kadar diyorum, :) hazır yufka ile çıtır çıtır bir böreğe kim hayır derki :)

Kıslık Domates Sosu İle Domates Çorbası Tarifi

Kışlık Domates Sosundan Kolay Domates Çorbası Domates Çorbası Tarifi  Domates Çorbası Nasıl Yapılır ? Domates Çorbası Tarifi  Merhaba ; Bu çorba tarifini neden şimdiye kadar denemedim diye hayıflandım doğrusu , inanılmaz lezzet dolu oldu, daha önce düşünmüştüm domates suyu kullanmadan yani sadece kışlık domates sosuyla domates çorbası nasıl olur acaba dedim ve yaptım çokta güzel oldu , tavsiye ederim mutlaka deneyin,